0 (312) 236 01 02 | 0 532 243 86 26 | FAX : 0 (312) 236 21 43

info@drselcukaksoy.com

YORUMLAR

OP. DR. SELÇUK AKSOY HAKKINDA YORUM PAYLAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

ERDAL YILMAZ

Alerji sorunum nedeniyle burun tıkanıklığı ve uyku bozukluğu yaşıyordum. 2014 senesinde ameliyat oldum ancak sıkıntılarım geçmedi. 2016 yılında Selçuk Bey’in verdiği ilaçlar ve yaptığı ameliyat sonucunda nihayet nefes alabiliyorum. Tedavim sürecinde verdiği destek için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

ÖZLEM & NURİ ÇAYNAK

Geçen hafta farenjit olmam nedeniyle Selçuk Bey’e muayene oldum. Gerek tanısıyla gerekse tedavi yöntemiyle sağlığıma çok kısa sürede kavuştum. En önemlisi gösterdiği etik değerleriyle ve hastaya yaklaşımıyla eşimin ve benim aile doktorumuz oldu. Teşekkürler ve saygılar…

FİZYOTERAPİ UZMANI AHMET BEY

Burnumdaki deviasyon, polipler ve konka hipertrofisi nedeni ile geceleri uyumakta oldukça zorlanıyordum ve bu beni gün içerisinde Yorgun düşürüyordu. Bir çok doktora gittim ve uzunca süre operasyon olmaktan kaçtım. Çünkü muayene olduğum doktoraların hiç biri operasyon ile ilgili detaylı bilgi vermedi. Ve bu benim operasyondan kaçmama neden oldu. Ancak zaman geçtikçe artık gündüzleri de nefes alamamaya başladım. Yemek yemekte bile zorlanıyor, yediğim hiç bir şeyden tad alamıyor, sürekli ağzımdan nefes aldığım için farenjit oluyor ve iyileşemiyordum. Doktorların sadece üç gün kullanılmasını önerdiği otrovini, ben 2 yıl boyunca aralıksız kullandım. Artık operasyon benim için kaçınılmazdı. Ve herkes tarafından önerilen Selçuk hocaya  muayene gittim. Gerçekçi yaklaşımı, operasyon sırasında ve sonrasında beni bekleyen süreci detaylı bir şekilde anlatması sonrasında hemen operasyona karar verdim.4. gün iş başı yapabildin.  Şu an operasyon sonrası 8 ay oldu ve uykuyu çok özlediğimi farkettim. Nefes alıyor, rahat çalışabiliyor, hayatın tadını çıkarıyorum. Kendisine bu başırılı operasyon için teşekkür ediyorum. Ve benimkine benzer sorunları olan kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

KÜRŞAT GÜZEL

Kendisi hastalarıyla gayet samimi ve içten ilgilenen bir hekim.İhtiyaç duyan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Muayene süresince e-posta ve telefonla sürekli irtibat halinde olarak tedavimi kademeli ve özenle gerçekleştirdik. Kendisinden memnun kaldığım gibi ilk olarak Selçuk Bey’i denemelerini tavsiye ediyorum

MİTHATCAN CİBİR

Sayın Selçuk Aksoy Bey’in muayenehanesine gittim. Kendisi bana karşı gayet samimi, abi kardeş ilişkisi içerisinde davrandı. Çok memnun kaldım. Memnun kalmakla beraber, sıhhatime kavuştum. Çok mutluyum. Küçükken kepçeyim diye dalga geçiyorlardı. Artık böyle bir sorunum yok. Burdan kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

DOÇ. DR. ÇAĞLAN GÜNAL

Çocukluğumdan beri sürekli sinüzit, orta kulak iltihabı ile boğuşuyordum ve kullanmadığım antibiyotik kalmadı. Her seferinde nefes alamama rağmen bir akademisyen olarak hep ameliyattan kaçtım. Halbuki hata etmişim. Dr. Selçuk Bey müthiş bir güven vererek beni ameliyata ikna etti. En önemlisi süreç hakkında hiç yalan söylemedi. Ne dediyse birebir çıktı. Hemen hemen hiç ağrı yaşamadım. Son derece konforlu bir ameliyat geçirdim. Sinuslerim temizlendi radyofrekans ve septum cerrahisi yapıldı. Hemen hemen hiç morarma yoktu. En önemlisi artık çok rahat nefes alıyorum ve antibiyotik denen kavram hayatımdan çıktı. İlgisine insanlığına ve hekimliğine sonsuz saygı duyuyorum. Herkese tavsiye ederim.

AVUKAT N. KIYMET BÜKİN

Dr. Selçuk Bey’e ilk olarak 2009 senesinde gittim. Geçmeyen öksürük nefes darlığı şikayetlerim vardı. Göğüs hastalıklarından tutun dahiliyeye ve başka başka kbb uzmanlarına gittim. Özel sigortam da olduğu için özel hastane ve doktor doktor gezdim. Kortizonlu göğüs açıcı astım ilaçları bile kullandım. Bitmeyen balgamli öksürük beni helak etti. En son bir arkadaşımın tavsiyesiyle Dr. Selçuk beye gittim. Bana 2 tane ilaç yazdı. Bir ay kullanin hiçbirşeyiniz kalmayacak dedi. İnanmaya inanmaya kullandım. Ve inanın dediği gerçek oldu. Piyasadaki doktorlar içinde güvenilir bilgili birini bulmak çok zor. Onu tanıdığım için çok şanslıyım. Şiddetle tavsiye ediyorum.